• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 09:00Wêz Handich/DOW F1 - WWC F2Hagehiem
    4 feb. 09:15WWC E1 - Mid-Fryslân/ReduRisk E1De Greidhoeke
    4 feb. 10:15WWC C1 - Pallas '08 C2De Greidhoeke
    4 feb. 11:15WWC A1 - Emmeloord A1De Greidhoeke
    4 feb. 12:45De Waterpoort F1 - WWC F1Schuttersveld
    4 feb. 15:50De Granaet 3 - WWC 3Tolhuispark (zaal)
    4 feb. 17:30Wêz Warber en Fluch 1 - WWC 1Camminghahal
    4 feb. 17:35Wêz Handich/DOW/TFS 3 - WWC 2Dûnoard
    11 feb. 09:00Kinea E2 - WWC E1MFA Aengwirden
    11 feb. 09:15WWC F1 - Heerenveen F1De Greidhoeke
    11 feb. 10:00Joure D1 - WWC D1Sportfun
    11 feb. 10:15Spannum C1 - WWC C1De Greidhoeke
    11 feb. 14:00WWC 1 - MN en W 1De Greidhoeke
    11 feb. 14:20Emmeloord A1 - WWC A1Bosbadhal
    11 feb. 15:15WWC 3 - MN en W 2De Greidhoeke
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan. 15:45WWC 2 - Leeuwarden 214 - 13
    28 jan. 14:35WWC 1 - Leeuwarden 111 - 11
    28 jan. 13:25WWC 3 - Westergo 314 - 13
    28 jan. 12:15WWC A1 - Heerenveen A24 - 23
    28 jan. 11:00Lintjo D1 - WWC D113 - 2
    28 jan. 11:00Wêz Warber en Fluch C2 - WWC C14 - 5
    28 jan. 10:15WWC F1 - Mid-Fryslân/ReduRisk F111 - 8 (1 - 2)
    28 jan. 09:15WWC E1 - Joure E16 - 4 (3 - 3)
    21 jan. 19:50DTL 1 - WWC 118 - 10
    21 jan. 15:30LDODK/Rinsma Modeplein 5 - WWC 320 - 5
    21 jan. 12:45Harich 3 - WWC 223 - 25
    21 jan. 09:30Udiros E1 - WWC E10 - 13 (1 - 1)
    21 jan. 09:15WWC F1 - SCO/European Aerosols F111 - 11 (4 - 4)
    21 jan. 09:00LDODK/Rinsma Modeplein F3 - WWC F223 - 3 (0 - 2)
    14 jan. 16:50WWC 2 - De Wâlden 411 - 21
    14 jan. 15:40WWC 1 - Veenwouden 128 - 12
    14 jan. 14:30WWC 3 - LDODK/Rinsma Modeplein 58 - 23
    14 jan. 13:15WWC A1 - Wordt Kwiek A211 - 10
    14 jan. 12:15WWC C1 - De Waterpoort C14 - 2
    14 jan. 11:15WWC D1 - Lintjo D15 - 11
    14 jan. 10:00SIOS/Jumbo Wolvega E3 - WWC E16 - 3 (2 - 1)
    14 jan. 09:15WWC F1 - Lintjo F112 - 13 (4 - 3)
    14 jan. 09:00It Fean/Boelenslaan F2 - WWC F211 - 2 (2 - 5)